isk, you forgot to say thank you to yourself. Certainly earned. Or overmodest? Or create a new splesh???
− susanin,
17 years ago,
#
4
Not bad but could have been a bit in Photoshop escho pokoldovat and bylob 5.
− bf109,
17 years ago,
#
4
Although zagotofka but why is it that I liked =)
− HaN,
17 years ago,
#
Magadan, then back home!)))
− extremal,
17 years ago,
#
4
Fon and winter - thumbs up - but something still wrong .. herringbone in the foreground spoiled, however, the "whirligig" gives away spleshu liveliness; have a feeling that I found myself in the chilly air .. So, in general, the author's wish: a little more work on the layout;)
− RAID74,
17 years ago,
#
This splesh not gone without resentment ... ..
− qip88,
17 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~