Прекрасная работа. Трафик работает, с афкадом и автогеном проблем не замечено, фпс не просаживает. Ждите в гости в ИВАО борт из Беларуси.
− garmash,
12 years ago,
#
I'm not sure there Newer bugs summary afkadom ... on the main parking on the left between 90 and 3RD half disappears platform .. and some buildings in the AP fine without textures .., as well as for AP processing plant, as I understand, without textures ...
− Valerik,
16 years ago,
#
The discussion and comment to see the show.
− Jhenya,
16 years ago,
#
5
R—R°S‡RµS‚RЅRѕ! AFCAD would ...
− Pah,
16 years ago,
#
5
And will AFCAD for offline with normal starting pozitsyyami and parking
− anrep,
16 years ago,
#
And I'm about the same. When you try to tweak AFCAD, houses appear on the platform.
− штурмовик,
16 years ago,
#
Guys, in exile to discuss all written. It is impossible to make such afkad to coincide with the real place prior. Edit afkad only program AFX!
− Jhenya,
16 years ago,
#
I currently finalized AFCAD prog AFX. Now all means.
− штурмовик,
16 years ago,
#
5
I exit the launch pad on the ground burning red lights, the passage of the AI feels bad move on start.Chto can be done.
− genri2005,
16 years ago,
#
"Start" button located in the Reale further than is permitted in afcad-programs. Therefore, not moving.
− Jhenya,
16 years ago,
#
Well, now let teper.Kak, nevymazyvat same scenario now.
− genri2005,
16 years ago,
#
Do not smear and contact me by email listed in the readme doc
− Jhenya,
16 years ago,
#
5
Thank you very much! Score only 5! Continue in the same spirit!!
− -АНДРЮХА-,
16 years ago,
#
5
good port!! better than the old one!)
− Mika_666,
16 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~
А сцена за это время уже давно претерпела изменения, и теперь доступно ее обновление.
http://www.avsim.su/f/fs2004-scenarii-44/obnovlenie-scenariya-tashkenta-uttt-v2-na-24-fevralya-2012-polnocennaya-versiya-43389.html
А эту сцену можно положить на полку. − Jhenya, 12 years ago, #