Another odd job in the Paint-e. Nothing outstanding. Hrustitskogo learn from Alexander Alekseev and Anton.
− Salin,
17 years ago,
#
But even that does it? Al splesh my first, so it ends not smell!
− Взлётный365,
17 years ago,
#
Do not pay attention! then such "critics" enough! : -!
− Carim,
17 years ago,
#
So what that the first? Waiting for some "pyaterok" as an advance from the Friends of biased or what? And what does "... the unit is not smell !!!"? Let others decide what's "smells" and what not. Again I say, look spleshi listed my comrades. Against the background of their works, your handiwork more than "count" is not drawn.
− Salin,
17 years ago,
#
5
Lesch mo-lo-dets! I replaced with a headband on your own! =)
− Carim,
17 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~