Thanks !!!!!!!!!!!!!!!!
− xplan96,
15 years ago,
#
5
Excellent. I wonder why in English writing "Thank you for viewing?
− Jondo,
15 years ago,
#
To the world could understand:) I'm not just post the here.
− AlexMur,
15 years ago,
#
5
Super model and 50n? If yes, do not tell how it was possible to make a species on the wing?
− mishgun90,
15 years ago,
#
Active Camera you help! Well, or in the configuration panels to prescribe.
− AlexMur,
15 years ago,
#
not podskazhte configuration, and what how many tried, no polochilos?)
− mishgun90,
15 years ago,
#
5
Good plane, a good movie ... :) For all five. The only thing that - it is a prolonged "detainment camera" at the very end ... and the slow swaying, as if the FAC does not seasick for a child and his head does not stay on the shoulders ... :)
− ivans71,
15 years ago,
#
5
It is pleasant to watch, eyes happy and cool in the general fact))) We have no quality of work. Thank you
− Ravnmm,
15 years ago,
#
5
And what a song is playing in the video?
− Розарио Агро,
15 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~