I do not where the devices do not. When switching of left, right, seen as the imposition of VC-be on top.
− Gek154,
16 years ago,
#
In VC no devices rewrite bitmap (texture ugly)
− HardFighter,
16 years ago,
#
Let's agree not to make "wide" panel, if the vertical tsetre form does not pass through the "center" board FAC or 2n. If all these "wide" panel transplanted us into this place b / m, which they make sense? Do subpaneli etc. Extend the panel to the left and right at the FAC at pravaka, as is done in the An-2 http://www.avsim.su/forum/index.php?showuser=1213. Well, the size and location of devices is also not all OK. Good luck ... not my assessment, unfortunately.
− DIREKTOR,
16 years ago,
#
KPPM long ago began to produce more artificial horizon? No longer apply .... so here now wick two prektov fizzle and SAMDI as released screenshots, and go down in history ...
− RF-01037,
16 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~