Through this "aircraft" were almost all graduates of the military flight schools. :)
− Kostas68,
18 years ago,
#
Legendary in it, I do not remember. And in fact - "aircraft" in all respects pleasant. The engine it was well och. slabovat ... The reference to the model here: http://www.flightsim.cz/fsitem.php?act=show&menu=4&gr=28&lan=1&sor=3&od=18
− 34567,
18 years ago,
#
I apologize, but is there anywhere it sounds?
− ed4mk,
17 years ago,
#
5
you are the very model can not find?
− sseerrgg,
18 years ago,
#
Search did not help! A fly on the plane to legend, it is!
− Balu,
18 years ago,
#
And where such modelku buy.
− yuri_pul,
18 years ago,
#
5
Very pleased. Thank you.
− Димсон,
18 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~