Where can I take a plane? (In PM) Thanks in advance.
− Gensta,
15 years ago,
#
5
Hi there, the atmosphere, from the cockpit at all dangerous;) A landing to me like the most probably for a long time worked out, he's such a difficult pilotazhnik plant, especially as you did, you just did the "three points". Class! But now the types and camera "summed up", sometimes dazzled eyes, twitches so, but this is not the topic and this section does not apply. Thank you
− Ravnmm,
15 years ago,
#
5
Well of course I live in Almaty, but put the evaluation of pilotirovanie.Ya course in such aircraft neprofi.Esli, you can write in a personal.
− Acman,
15 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~